
Сейф зламостійкий для зброї 5од до 1450мм GE.300.E 1512х300х350мм Метал 3 мм Кодовий Сірий
31 000 ₴
29 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260650
Зламостійкий сейф для зброї серії GE GRIFFON сертифікований у Європейській лабораторії ECB-S і відповідає класу S1 за стандартом EN 14450.
Цей сейф має наступні характеристики:
Антизламна конструкція «зачіп», що запобігає відкриттю дверей гострими предметами або викруткою
Метал товщиною 3 мм
Тристороння система замикання з обертовими хромованими ригелями діаметром 25 мм
Сталеві гартовані леговані пластини, які захищають від висвердлювання і вибивання замків та ригелів
Внутрішня петля-антизріз
Переміщуваний ложемент для зброї з оптикою та знімний магнітний ложемент, що може встановлюватися на будь-яку зручну висоту
Сейф розрахований на зберігання зброї висотою до 1450 мм

Зовнішні розміри:
-Висота: 1512 мм
-Ширина: 300 мм
-Глибина: 350 мм
(Вказані розміри не враховують виступаючі частини: замок, ручка, петлі. Можливі відхилення: +/- 3 мм.)
Внутрішні розміри:
-Висота: 1494 мм
-Ширина: 294 мм
-Глибина: 273 мм
(Можливі відхилення від розмірів: +/- 3 мм.)
Максимальна висота зброї: 1450 мм
Тип сейфу: для зберігання зброї
Загальні характеристики:
-Об'єм: 120 літрів
-Вага: 76 кг
-Кількість одиниць зброї: 5
-Товщина металу корпусу: 3 мм
-Товщина металу дверей: 3 мм
-Зламостійкість: клас S1 по EN 14450
-Система замикання: ригельна тристороння система з п'ятьма обертовими хромованими ригелями діаметром 25 мм, антизрізи з боку петель
-Тип замка: електронний кодовий сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди) або SMARTLOCK (Італія), сертифікат класу VDS 2
-Тип покриття: порошкове
-Колір: сірий (RAL 7035, RAL 7040)
-Серія продуктів: GE
(Можливі відхилення ваги: +/- 10%.)
Стандартна комплектація:
-Каса: 1
-Доповнення: знімний трейзер, анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія:
-На товар: 5 років
-На замок: 1 рік
Увага! Сейф укомплектований електронним кодовим замком від бренду M-LOCKS (Нідерланди) або SMARTLOCK (Італія). Візуальний вигляд кодонабирача може відрізнятися від зображеного на фотографії. Для уточнення комплектації зверніться до менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1494 мм |
| Внутрішня ширина | 294 мм |
| Внутрішня глибина | 273 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 120 л |
| Вага | 76 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 29 699 ₴








