
НАДІЙНИЙ ЗБРОЙОВИЙ СЕЙФ GD.350.K для 5-ти гвинтівок до 1200 мм (125х35х35см) Товщина захисного шару: 20 мм Ключовий Сейф Антрацит
28 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 260648
Сейф GD.350.K розроблений для зберігання зброї з максимальною висотою до 1200 мм. Серія GD має сертифікат на зламостійкість першого класу за стандартом EN 1143-1, виданий у Європі.

Основні характеристики сейфа GD.350.K:
-Антизламна конструкція: спеціальна конструкція "зачіп" запобігає відкриттю дверей за допомогою гострих предметів або викрутки.
-Захисний шар: товщина захисного шару становить 20 мм.
-Ригельна система: тристороння ригельна система забезпечує надійне замикання.
-Захист від зламу: сталеві леговані пластини забезпечують захист від висвердлювання і вибивання замків та ригелів.
-Місткість: вміщує до 5 гвинтівок.
-Замок: оснащений сертифікованим ключовим сейфовим замком STUV (Німеччина), сертифікованим за класом VDS 1.

Технічні характеристики
Максимальна висота зброї: 1200 мм
Тип сейфа
Тип сейфа: для зберігання зброї
Зовнішні розміри:
Висота: 1250 мм
Ширина: 350 мм
Глибина: 350 мм
*Розміри не включають виступаючі частини (замок, ручки, петлі). Можливі відхилення в межах +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
Висота: 1210 мм
Ширина: 310 мм
Глибина: 248 мм
*Можливі відхилення в межах +/- 3 мм.
Загальні характеристики:
Маса: 101 кг
Кількість одиниць зброї: 5
Товщина захисного шару: 20 мм
Зламостійкість: 1 клас по EN 1143-1
Система замикання: тристороння ригельна система з п’ятьма хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, антизрізи з боку петель
Тип замка: ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікований за класом VDS 1
Тип покриття: порошкове покриття
Колір: антрацитово-сірий (RAL 7016)
Серія продуктів: GD
*Можливі відхилення ваги до +/- 10%.
Стандартна комплектація
Каса: відсутня
Полиці: 1
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги
Гарантія
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 20 мм |
| Колір | Антрацит |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці |
| Стан | Нове |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1210 мм |
| Внутрішня ширина | 310 мм |
| Внутрішня глибина | 248 мм |
| Загальні | |
| Вага | 101 кг |
- Ціна: 28 000 ₴






