
ЗБРОЙОВИЙ на 7 од. Сейф З ДВОМА ВІДДІЛЕННЯМИ G.170.К.Е (1700х430х320 мм) корус: 2мм, двері: 5мм Кодовий/Ключовий Антрацит
26 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 260646
Модельний ряд сейфів для зброї G – це ідеальне поєднання простоти, практичності та надійності.

Модельний ряд сейфів для зброї G відрізняється максимальною простотою, практичністю та надійністю.
Сейф G.170 має два окремих відділення: верхнє і нижнє.
Верхній відділ оснащений полицею і призначений для зберігання цінних речей за вашим вибором.
Нижній відділ, обладнаний двома регульованими ложементами, ідеально підходить для зберігання рушниць і аксесуарів. Крім того, на внутрішній стороні дверей нижнього відділу розміщені дві кишені для набоїв та засобів догляду за зброєю, а також тримач для додаткових аксесуарів.

Характеристики
Максимальна висота зброї: 1360мм
Зовнішні розміри:
Висота: 1700 мм
Ширина: 430 мм
Глибина: 320 мм
* Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
Висота: 304-1390 мм
Ширина: 426 мм
Глибина: 252 мм
* Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні :
Об'єм: 182 л
Маса: 81,5 кг
Кількість одиниць зброї: 7
Товщина металу корпусу: 2 мм
Товщина металу дверей: 5 мм
Система замикання:
-ригельна система (5 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм)
Тип замка: ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1, електронний кодовий GRIFFON 2.0 (Україна)
Тип покриття: порошкове покриття
Колір: антрацитово-сірий (RAL 7016)
Серія продуктів: G
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація:
Полиці: 1
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни та підлоги
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий, Електронний кодовий |
| Товщина металу | 2 мм |
| Товщина дверей | 5 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1700 мм |
| Зовнішня ширина | 430 мм |
| Зовнішня глибина | 320 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1390 мм |
| Внутрішня ширина | 426 мм |
| Внутрішня глибина | 252 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 182 л |
| Вага | 81.5 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 26 000 ₴








