
Сейф для зброї надійний G.130.K 1312х420х250мм Метал корпусу 3мм метал дверей 6 мм Ключовий Антрацит
25 000 ₴
22 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260643
Сейф для зброї серії G – Gun – поєднує в собі оптимальну простоту, функціональність та надійність. Товщина дверей цього сейфа складає 6 мм (4 мм для моделі G. 300), а товщина корпусу – 3 мм і 2 мм відповідно.

Хромовані активні ригелі працюють як у горизонтальному, так і у вертикальному напрямках, а система блокування включає ключові та кодові рішення. Сейф також обладнаний спеціальним відділенням для зберігання патронів, що значно підвищує зручність його використання.

Характеристики

Максимальна висота зброї: 1250
Тип сейфа: для зброї
Зовнішні розміри:
Висота: 1312 мм
Ширина: 420 мм
Глибина: 250 мм
* Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
Висота: 1288 мм
Ширина: 414 мм
Глибина: 177 мм
* Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні :
Об'єм: 94 л
Маса: 87 кг
Кількість одиниць зброї: 3
Товщина металу корпусу: 3мм
Товщина металу дверей: 6 мм
Система замикання
Ригельна система тристоронньої дії (4 хромованих активних ригелів, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм), антизрізи з боку петель
Тип замка: ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1
Тип покриття: порошкове покриття
Колір: антрацитово-сірий (RAL 7016)
Серія продуктів: G
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
Каса: 1
Полиці: 3
Доповнення: додаткова полиця в касовому відділенні; анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок:1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина дверей | 6 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1312 мм |
| Зовнішня ширина | 420 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1288 мм |
| Внутрішня ширина | 414 мм |
| Внутрішня глибина | 177 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 94 л |
| Вага | 87 кг |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 22 899 ₴









