
Сейф фортифікований з бетонними стінками HG.30.E 310х435х324мм Товщина металу дверей 14 мм захисного шару 25 мм кодовий замок
21 000 ₴
19 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260642
Зламостійкі сейфи серії HG від TM Griffon відповідають вимогам 0 класу зламостійкості і мають захисний шар товщиною 25 мм.

Відмінною особливістю сейфів цієї серії є наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що значно підвищує ступінь безпеки та захищеність від можливого зламу.

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип сейфа: зламостійкий
Зовнішні розміри:
Висота: 310 мм
Ширина: 435 мм
Глибина: 324 мм
* Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
Висота: 263 мм
Ширина: 386 мм
Глибина: 242 мм
* Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні :
Об'єм: 25л
Маса: 58кг
Кількість одиниць зброї: 4
Товщина металу дверей: 14 мм
Товщина захисного шар: 25 мм
Система замикання
-ригельна система тристоронньої дії (4 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм)
Тип замка: електронний кодовий GRIFFON
Тип покриття: порошкове покриття
Колір: сірий (RAL 7040, RAL 7035)
Серія продуктів: HG
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
Полиці: 1
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги та стіни
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАМКА:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 25 мм |
| Товщина дверей | 14 мм |
| Колір | Сірий |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 310 мм |
| Зовнішня ширина | 435 мм |
| Зовнішня глибина | 324 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 263 мм |
| Внутрішня ширина | 386 мм |
| Внутрішня глибина | 242 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 25 л |
| Вага | 58 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 19 499 ₴



