
Сейф для зберігання зброї GS.140.Е до 3 од. до 1350 мм (140х35х30см) панель 1.5мм, двері 2мм Кодовий Чорний
16 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 260638
Сейф GS.140.E BLACK Griffon створений для зберігання до 3 одиниць зброї завдовжки до 1350 мм.
Цей сейф серії GS вирізняється антизламною конструкцією дверей із зачепом, петлею-антизрізом та великим вертикальним трейзером (касою) з полицею для патронів. Він також має три знімні полиці для аксесуарів або документів, кишені для засобів догляду за зброєю або магазинів, тримачі й фіксатор для шомполів, а також монтажну рейку. Сейф оснащений пересувним магнітним ложементом.

Анкерні вузли дозволяють надійно закріпити сейф до стіни й підлоги, забезпечуючи його стійкість. Сейф оснащений електронним кодовим замком та трьома хромованими ригелями діаметром 25 мм, які обертаються.

Характеристики:
Максимальна висота зброї: 1350 мм
Тип сейфа: для зброї
Зовнішні розміри, мм:
Висота: 1400 мм
Ширина: 350 мм
Глибина: 300 мм
Примітка: Розміри не враховують виступаючі частини: замок, ручку, петлі. Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм:
Висота: 1397 мм
Ширина: 347 мм
Глибина: 238 мм
Примітка: Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні характеристики:
Об'єм: 140 л
Маса: 42 кг
Кількість одиниць зброї: 3
Товщина металу корпусу: 1,5 мм
Товщина металу дверей: 2 мм
Система замикання: ригельна система (3 хромованих активних ригелі діаметром 25 мм, петля-антизріз)
Тип замка: електронний кодовий GRIFFON Q2
Тип покриття: порошкове покриття
Колір: чорний (RAL 9005)
Серія продуктів: GS
Примітка: Відхилення від зазначеної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація:
Трейзер (каса): 1 шт.
Полиці: 3 шт.
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія:
На товар: 5 років
На замок: 1 рік завдовжки до 1350 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 300 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1397 мм |
| Внутрішня ширина | 347 мм |
| Внутрішня глибина | 238 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 140 л |
| Вага | 42 кг |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 16 000 ₴







