
Сейф для зберігання зброї GS.140.K до 3 од до 1350 мм 140х35х30см метал 1,5 двері 3мм Ключовий
15 000 ₴
13 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260637
Сейф для зберігання зброї GS.140.K Griffon від компанії Паритет-К розрахований на зберігання до 3 одиниць зброї завдовжки до 1350 мм. Сейф серії GS має антивзломну конструкцію дверей, включаючи механізм "зачіп", петлю-антизріз, і збільшений вертикальний трейзер (касу) з полицею для набоїв, а також три знімні полиці для збройових аксесуарів або документів.

Передбачено також кишені для доглядових засобів або магазинів, тримачі й фіксатори для шомполів, а також монтажну рейку. Сейф обладнаний пересувним магнітним ложементом. Анкерні вузли забезпечують можливість надійного закріплення сейфа до стіни та підлоги, гарантуючи його стійкість.

Металеві двері сейфа мають товщину 3 мм, де товщина полотна дверей становить 2 мм, а захисна фальш-панель дверей – 1 мм. Сейф оснащений сертифікованим сейфовим замком STUV і трьома хромованими ригелями діаметром 25 мм, які обертаються, що забезпечує надійний захист.
Характеристики:
Максимальна висота зброї: 1350 мм
Тип сейфа: для зброї
Зовнішні розміри, мм:
Висота: 1400 мм
Ширина: 350 мм
Глибина: 300 мм
Примітка: Розміри не враховують виступаючі частини: замок, ручку, петлі. Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм:
Висота: 1397 мм
Ширина: 347 мм
Глибина: 238 мм
Примітка: Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні характеристики:
Об'єм: 140 л
Маса: 42 кг
Кількість одиниць зброї: 3
Товщина металу корпусу: 1,5 мм
Товщина металу дверей: 3 мм
Система замикання: ригельна система (3 хромованих активних ригелі діаметром 25 мм, петля-антизріз)
Тип замка: ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1
Тип покриття: порошкове покриття
Колір: сірий (RAL 7040)
Серія продуктів: GS
Примітка: Відхилення від зазначеної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація:
Трейзер (каса): 1 шт.
Полиці: 3 шт.
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія:
На товар: 5 років
На замок: 1 рік завдовжки до 1350 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 300 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1397 мм |
| Внутрішня ширина | 347 мм |
| Внутрішня глибина | 238 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 140 л |
| Вага | 42 кг |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 13 899 ₴





