
Сейф домашній для зброї та цінностей GU.50.Е 17.5х50х56см метал 3мм Зламостійкість клас S1 Кодовий Сірий
25 000 ₴
23 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260636
Сейфи серії GU мають сертифікацію в Європі на рівні опору до зламу класу S1 згідно стандарту EN 14450.
Сейф для пістолету Griffon GU.50.Е представляє собою інноваційне рішення для безпечного зберігання зброї в домашніх умовах. Його горизонтальна конструкція спеціально розроблена для зручного розміщення в шафі або гардеробній кімнаті.

Характеристики:
Максимальна висота зброї: 410 мм
Тип сейфа: для зброї
Зовнішні розміри:
Висота: 175 мм
Ширина: 500 мм
Глибина: 360 мм
Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
-Висота: 103 мм
-Ширина: 410 мм
-Глибина: 294 мм
Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні характеристики:
-Об'єм: 12,5 л
-Маса: 26 кг
-Кількість одиниць зброї: 3
-Товщина металу дверей: 3 мм
-Товщина захисного шару: 3 мм
Зламостійкість: клас S1 за стандартом EN 14450:2014
Система замикання: ригельна система тристоронньої дії (4 хромованих активних ригеля, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм)
Тип замка: електронний кодовий сейфовий замок SMARTLOCK (Італія), сертифікат класу VDS 2
Тип покриття: порошкове покриття
Колір: сірий (RAL 7016)
Серія продуктів: GU
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Італія |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Вид сейфа | Сейфи-ключниці, зломостійкі та вогнестійкі сейфи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 175 мм |
| Зовнішня ширина | 500 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 103 мм |
| Внутрішня ширина | 410 мм |
| Внутрішня глибина | 294 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 12.5 л |
| Вага | 26 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 23 299 ₴








