
Сейф широкий великий надійний для 12 од зброї до 1360 мм-GLT.700.K 1500х700х350мм метал 1.5мм двері 3мм Ключовий замок
20 000 ₴
18 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260634
Сейф GLT.700.K HUNTER розрахований на зберігання до 12 одиниць зброї довжиною до 1360 мм.

Він призначений для зберігання різних видів зброї, таких як травматична і гладкоствольна зброя. Крім того, в цьому сейфі можна зберігати нарізну зброю, наприклад автомати типу АК-74, АКСУ та карабіни. Однак для максимальної безпеки нарізної зброї рекомендується використовувати сертифіковані зламостійкі сейфи серії GE від GRIFFON.
Сейф серії GL GLT.700.K має протизламну конструкцію дверей, касу з для зберігання набоїв та документів, кишені для засобів догляду за зброєю або магазинів, тримачі для двох шомполів, а також магнітний пересувний ложемент на дверях.

Сейф оснащений сувальдним замком з двома хромованими ригелями, що обертаються, і має анкерні вузли для надійного кріплення до стіни та підлоги, забезпечуючи стійкість у стаціонарному положенні.

Характеристики:
Максимальна довжина зброї: 1360 мм
Тип сейфа: для зброї
Зовнішні розміри:
Висота: 1500 мм
Ширина: 700 мм
Глибина: 350 мм
Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
Висота: 1497 мм
Ширина: 694 мм
Глибина: 289 мм
Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні характеристики:
Об'єм: 300,2 л
Маса: 65 кг
Кількість одиниць зброї: 12
Товщина металу корпусу: 1,5 мм
Товщина металу дверей: 3мм
Система замикання: ригельна система з двома хромованими активними ригелями, що обертаються
Тип замка: ключовий сувальдний замок
Тип покриття: порошкове покриття
Колір: антрацитово-сірий (RAL 7016)
Серія продуктів: GL
Стандартна комплектація:
Каса: 1 шт.
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни чи підлоги
Гарантії:
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Італія |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Антрацит |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня ширина | 700 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1497 мм |
| Внутрішня ширина | 694 мм |
| Внутрішня глибина | 289 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 300.2 л |
| Вага | 65 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 18 799 ₴








