
Сейф для 7 од зброї до 1260 мм GLST.650.K широкий вмісткий надійний 1312х644х289мм двері 2.4мм Ключовий сувальдний замок
17 800 ₴
16 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260633
Сейф GLST.650.K HUNTER розрахований на зберігання до 7 одиниць зброї довжиною до 1260 мм.

Він призначений для зберігання різних видів зброї, таких як травматична і гладкоствольна зброя. Крім того, в цьому сейфі можна зберігати нарізну зброю, наприклад автомати типу АК-74, АКСУ та карабіни. Однак для максимальної безпеки нарізної зброї рекомендується використовувати сертифіковані зламостійкі сейфи серії GE від GRIFFON.
Сейф серії GL GLST.650.K має протизламну конструкцію дверей, касу з полицею для зберігання набоїв та документів, кишені для засобів догляду за зброєю або магазинів, тримачі для двох шомполів, а також магнітний пересувний ложемент на дверях. Весь додатковий обладнання, включаючи полиці, легко знімається для зручності.

Сейф оснащений сувальдним замком з двома хромованими ригелями, що обертаються, і має анкерні вузли для надійного кріплення до стіни та підлоги, забезпечуючи стійкість у стаціонарному положенні.

Характеристики:
Максимальна довжина зброї: 1260 мм
Тип сейфа: для зброї
Зовнішні розміри:
Висота: 1312 мм
Ширина: 650 мм
Глибина: 350 мм
Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
Висота: 1297 мм
Ширина: 644 мм
Глибина: 289 мм
Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні характеристики:
Об'єм: 241,4 л
Маса: 64 кг
Кількість одиниць зброї: 7
Товщина металу дверей: 2,4 мм
Система замикання: ригельна система з двома хромованими активними ригелями, що обертаються
Тип замка: ключовий сувальдний замок
Тип покриття: порошкове покриття
Колір: антрацитово-сірий (RAL 7016)
Серія продуктів: GL
Стандартна комплектація:
Каса: 1 шт.
Полиці: 3 шт.
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантії:
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Італія |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2.4 мм |
| Колір | Антрацит |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1312 мм |
| Зовнішня ширина | 650 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1297 мм |
| Внутрішня ширина | 644 мм |
| Внутрішня глибина | 289 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 241.4 л |
| Вага | 64 кг |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 16 799 ₴






