
ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ та НАДІЙНИЙ Сейф GLT.470/35.Е-протизламна конструкція дверей (2.4мм)-КОДОВИЙ -1512х470х350мм до 8 од.зброї Антрацит
16 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 260632
Сейф GLT.470/35.Е HUNTER з кодовим замком призначений для зберігання до 8 одиниць зброї довжиною до 1360 мм.

Він підходить для зберігання різних видів зброї, таких як травматична і гладкоствольна зброя. Крім того, за довжиною в ньому може поміститися нарізна зброя, наприклад автомати типу АК-74, АКСУ та карабіни. Однак для більшої безпеки для нарізної зброї рекомендується використовувати сертифіковані зламостійкі сейфи серії GE від GRIFFON.
Сейф GLT.470/35.Е має протизламну конструкцію дверей, касу для зберігання набоїв та документів.

СЕЙФ МАЄ КОДОВИЙ ЗАМОК:
Характеристики
Максимальна висота зброї: 1360
Зовнішні розміри:
Висота: 1512 мм
Ширина: 470 мм
Глибина: 350 мм
* Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
Висота: 1497 мм
Ширина: 464 мм
Глибина: 289 мм
* Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні :
Маса: 40 кг
Кількість одиниць зброї: 8
Товщина металу дверей: 2,4мм
Система замикання
ригельна система (2 хромованих активних ригелі, що обертаються)
Тип замка: електронний кодовий GRIFFON 2.0
Тип покриття: порошкове покриття
Колір: антрацитово-сірий (RAL 7016)
Серія продуктів: GL
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
Каса: 1
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Італія |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина дверей | 2.4 мм |
| Колір | Антрацит |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня ширина | 470 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1497 мм |
| Внутрішня ширина | 464 мм |
| Внутрішня глибина | 289 мм |
| Загальні | |
| Вага | 40 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 16 500 ₴






