
Сейф функціональний надійний GLST.470.K протизламна конструкція дверей 2.4мм 1300х470х350мм до 4 од.зброї Антрацит
15 000 ₴
12 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260630
Сейф GLST.470.K HUNTER призначений для зберігання до 4 одиниць зброї довжиною до 1260 мм.

Він підходить для зберігання різних видів зброї, таких як травматична і гладкоствольна зброя. Крім того, за довжиною в ньому може поміститися нарізна зброя, наприклад автомати типу АК-74, АКСУ та карабіни. Однак для більшої безпеки для нарізної зброї рекомендується використовувати сертифіковані зламостійкі сейфи серії GE від GRIFFON.
Сейф GLST.470.K має протизламну конструкцію дверей, касу з полицею для зберігання набоїв та документів, кишені для засобів догляду за зброєю або магазинів, тримачі для двох шомполів, а також магнітний пересувний ложемент на дверях. Весь додатковий обладнання, включаючи полиці, легко знімається для зручності.

Сейф оснащений сувальдним замком з двома хромованими ригелями, що обертаються, і має анкерні вузли для надійного кріплення до стіни та підлоги, забезпечуючи стійкість у стаціонарному положенні.
Характеристики
Максимальна висота зброї: 1260
Зовнішні розміри:
Висота: 1300 мм
Ширина: 470 мм
Глибина: 350 мм
* Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
Висота: 1297 мм
Ширина: 464 мм
Глибина: 329 мм
* Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні :
Об'єм: 173,9 л
Маса: 40 кг
Кількість одиниць зброї: 4
Товщина металу дверей: 2,4мм
Система замикання
ригельна система (2 хромованих активних ригелі, що обертаються)
Тип замка: ключовий сувальдний замок
Тип покриття: порошкове покриття
Колір: антрацитово-сірий (RAL 7016)
Серія продуктів: GL
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
Каса: 1
Полиці: 3
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Італія |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2.4 мм |
| Колір | Антрацит |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1300 мм |
| Зовнішня ширина | 470 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1297 мм |
| Внутрішня ширина | 464 мм |
| Внутрішня глибина | 329 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 173.9 л |
| Вага | 40 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 12 599 ₴



