
Сейф збройовий GLT.340.E з кодовим замком для 6 од зброї до 1360 мм 1500х340х260мм двері 2.4мм вага 32кг Антрацит
13 000 ₴
12 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260629
Збройовий СЕЙФ GLT.340.E з КОДОВИМ ЗАМКОМ для 6 од.зброї до 1360 мм (1500х340х260мм) двері 2,4мм, вага 32кг Антрацит

ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ ДО КОДОВОГО ЗАМКА:
Збройовий сейф GLT.340.E вирізняється високим рівнем захисту та антизламною конструкцією. Він має зручні навіси для шомполів і додаткові відділення на дверях для зберігання. Призначений для зброї висотою до 1360 мм, цей сейф виготовляється на замовлення і забезпечує максимальну безпеку для вашої зброї.

Характеристики
-Максимальна висота зброї: 1360 мм
-Тип сейфа: для зброї
Зовнішні розміри (мм):
Висота: 1500 мм
Ширина: 340 мм
Глибина: 260 мм
Примітка: Розміри зазначені без врахування виступаючих частин, таких як замок, ручка, петлі. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри (мм):
Висота: 1498 мм
Ширина: 338 мм
Глибина: 239 мм
Примітка: Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Основні характеристики:
Об'єм: 121 л
Вага: 32 кг
Вмістимість зброї: 6 одиниць
Товщина металу дверей: 2,4 мм
Система замикання: ригельна система (2 хромованих обертових ригелі)
Тип замка: електронний кодовий замок GRIFFON 2.0
Тип покриття: порошкове покриття
Колір: антрацитово-сірий (RAL 7016)
Серія: GL
Примітка: Відхилення від зазначеної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація:
Каса: 1 шт.
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія:
На товар: 5 років
На замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Італія |
| Товщина дверей | 2.4 мм |
| Колір | Сірий |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки, зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці |
| Стан | Нове |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1500 мм |
| Зовнішня ширина | 340 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1498 мм |
| Внутрішня ширина | 338 мм |
| Внутрішня глибина | 239 мм |
- Ціна: 12 499 ₴







