
Збройовий сейф GLT.470.K для 8 одиниць зброї до 1360 мм (1512х470х260мм) двері 2,4мм, вага 36кг Антрацит
13 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 260628
Збройовий сейф GLT.470.K для 8 одиниць зброї до 1360 мм (1512х470х260мм) двері 2,4мм, вага 36кг Антрацит

Збройовий сейф GLT.470.K вирізняється високим рівнем захисту та антизламною конструкцією. Він має зручні навіси для шомполів і додаткові відділення на дверях для зберігання. Призначений для зброї висотою до 1360 мм, цей сейф виготовляється на замовлення і забезпечує максимальну безпеку для вашої зброї.
Характеристики:
-Максимальна висота зброї: 1360 мм
-Тип сейфу: для зброї
Зовнішні розміри (мм):
-Висота: 1512 мм
-Ширина: 470 мм
-Глибина: 260 мм
Примітка: Розміри вказані без урахування виступаючих частин, таких як замок, ручка, петлі. Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри (мм):
-Висота: 1497 мм
-Ширина: 464 мм
-Глибина: 199 мм
Примітка: Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні параметри:
-Маса: 36 кг
-Місткість зброї: 8 одиниць
-Товщина металу дверей: 2,4 мм
-Система замикання: ригельна система (2 хромованих активних ригелі, що обертаються)
-Тип замка: ключовий сувальдний замок
-Тип покриття: порошкове покриття
-Колір: антрацитово-сірий (RAL 7016)
-Серія продуктів: GL
-Примітка: Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.

Стандартна комплектація:
Каса: 1 шт.
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія:
На товар: 5 років
На замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Італія |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2.4 мм |
| Колір | Антрацит |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки, зломостійкі та вогнестійкі сейфи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня ширина | 470 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1497 мм |
| Внутрішня ширина | 464 мм |
| Внутрішня глибина | 199 мм |
| Загальні | |
| Вага | 36 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |
- Ціна: 13 000 ₴





