
Сейф антивзломний для пістолета H.26/15.KP 26х35х15см Товщина металу дверей 14 мм Товщина захисного шару 25 мм Темно-сірий
15 000 ₴
12 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260624
Сейфи серії Н отримали сертифікат за I класом опору до зламу згідно з EN 1143-1. Їх конструкція передбачає захисний шар корпусу з фортифікаційного бетону товщиною 25 мм, а металеві двері мають товщину 14 мм. Завдяки цьому конструкція забезпечує високий рівень захисту та надійно захищає від спроб зламу. У сейфах встановлено сертифікований ключовий замок STUV.

Модель сейфа H.26/15.KP призначена для зберігання двох пістолетів та обладнана двома магнітами для фіксації зброї на стінці сейфа.
Характеристики:
-Тип сейфу: для зберігання зброї
Зовнішні розміри:
- Висота: 260 мм
- Ширина: 350 мм
- Глибина: 150 мм
*Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Допустиме відхилення розмірів складає +/- 3 мм.*
Внутрішні розміри:
- Висота: 213 мм
- Ширина: 301 мм
- Глибина: 69 мм
*Допустиме відхилення розмірів складає +/- 3 мм.*
- Об'єм: 4,5 л
- Маса: 28 кг
- Товщина металу дверей: 14 мм
- Товщина захисного шару: 25 мм
- Зламостійкість: I клас ДСТУ EN 1143-1
- Система замикання: ригельна система тристоронньої дії з 4 хромованими активними ригелями діаметром 25 мм

- Тип замка: ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікований за класом VDS 1
- Тип покриття: порошкове покриття
- Колір: антрацитово-сірий (RAL 7016)
- Серія продуктів: H
Допустиме відхилення ваги складає +/- 10%.
Стандартна комплектація: анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
- Гарантія на товар: 5 років
- Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Італія |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 25 мм |
| Товщина дверей | 14 мм |
| Колір | Антрацит |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки, зломостійкі та вогнестійкі сейфи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 260 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 150 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 213 мм |
| Внутрішня ширина | 301 мм |
| Внутрішня глибина | 69 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 4.5 л |
| Вага | 28 кг |
- Ціна: 12 199 ₴







