
Сейф для пістолетів S.30.ETP 30х38х32см метал 3мм Кодовий замок трейзер ложемент для пістолета Антрацитово-сірий
12 000 ₴
10 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260621
TM Griffon серії S сейф для пістолетів – це надійний та оптимальний варіант для зберігання пістолетів.

Він оснащений окремим закривається відділенням для боєприпасів (трейзером) і ложементом для пістолета.

Сейф також підходить для зберігання цінностей та документів. Серед основних переваг цієї продукції: металеві двері товщиною 3 мм, пара обертових сталевих ригелів, електронний кодовий замок Griffon.
Технічні характеристики:
Тип сейфа:
- Для зберігання зброї
Зовнішні розміри:
- Висота: 300 мм
- Ширина: 380 мм
- Глибина: 320 мм
Розміри вказані без урахування виступаючих частин (замка, ручки, петель). Допустиме відхилення від зазначених розмірів становить +/- 3 мм.
Внутрішні розміри :
- Висота: 294 мм
- Ширина: 374 мм
- Глибина: 265 мм
Допустиме відхилення від зазначених розмірів становить +/- 3 мм.
Загальні характеристики
- Об'єм: 29 л
- Вага: 22 кг
- Кількість одиниць зброї: 2
- Товщина металевого корпусу: 3 мм
- Товщина металевих дверей: 3 мм
- Система замикання: Ригельна система (2 обертових хромованих ригелі, діаметр 25 мм)
- Тип замка: Електронний кодовий замок GRIFFON 2.0
- Тип покриття: Порошкове покриття
- Колір: Антрацитово-сірий, кремово-білий (RAL 7016, RAL 9001)
- Серія продуктів: S
Допустиме відхилення від зазначеної ваги становить +/- 10%.
Стандартна комплектація:
- Каса: 1
Додаткове обладнання:
- Анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги та стіни
Гарантія на товар:
- 5 років
Гарантія на замок:
- 1 рік
Відеоінструкція до замка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Сірий |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Загальні | |
| Вага | 22 кг |
| Внутрішній об'єм | 29 л |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 294 мм |
| Внутрішня глибина | 374 мм |
| Внутрішня висота | 265 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для пістолета |
| Ширина | 380 см |
| Довжина: | 300 см |
| Висота | 320 мм |
| Тип замка: | Електронний кодовий |
- Ціна: 10 799 ₴


