
Сейф S.30.KТP для пістолетів 30х38х32см товщина металу 3 мм сейф з відділення для боєприпасів з ложементом для пістолета
8 000 ₴
7 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260619
Сейф для пістолетів TM Griffon серії S – надійний та оптимальний вибір для зберігання пістолетів.

Цей сейф обладнаний спеціальним відділенням для боєприпасів, що закривається на замок (трейзер), а також ложементом для пістолета.

Також сейф підходить для зберігання цінностей та документів. Основні переваги цього сейфа включають двері з товщиною металу 3 мм, а також дві сталеві ригелі, що обертаються.

Характеристики
-Тип сейфа: для зброї
Зовнішні розміри, мм:
-Висота: 300 мм
-Ширина: 380 мм
-Глибина: 320 мм
Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм:
-Висота: 294 мм
-Ширина: 374 мм
-Глибина: 276 мм
Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні характеристики:
-Об'єм: 30 л
-Маса: 20 кг
-Кількість одиниць зброї: 2
-Товщина металу корпусу: 3 мм
-Товщина металу дверей: 3 мм
-Система замикання: ригельна система з двома хромованими обертовими ригелями діаметром 25 мм
-Тип замка: ключовий сувальдний замок
-Тип покриття: порошкове покриття
-Колір: антрацитово-сірий, кремово-білий (RAL 7016, RAL 9001)
-Серія продуктів: S
Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
-Каса: 1
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги та стіни
Гарантія:
-На товар: 5 років
-На замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Італія |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 300 мм |
| Зовнішня ширина | 380 мм |
| Зовнішня глибина | 320 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 276 мм |
| Внутрішня ширина | 294 мм |
| Внутрішня глибина | 374 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 30 л |
| Вага | 20 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для пістолета |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 7 199 ₴


