
ЗРУЧНЕ металеве КРІСЛО для РИБАКА 51х51х80см, навантаження: до 100кг Зелений
1 000 ₴
549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 210612
Завдяки зручним підлокітникам і вбудованому підстаканнику, це крісло є ідеальним вибором для тривалого сидіння. Воно має компактні розміри: 510 мм в ширину, 800 мм у висоту, і 510 мм у глибину, що забезпечує комфорт і зручність для будь-якого користувача.

Крісло постачається в розібраному вигляді, що значно спрощує його транспортування. Міцний металевий каркас здатний витримувати навантаження до 100 кг, а оббивка з матеріалу оксфорд забезпечує тривалий комфорт і відмінну стійкість до погодних умов.

Основні характеристики:
Тип: складний
Максимальне навантаження: 100 кг
Матеріали та виконання:
Матеріал каркасу: метал
Матеріал оббивки: оксфорд
Колір: зелений, нержавіюча сталь
Особливості конструкції: підлокітники, підстаканник
Розміри та вага:
Ширина: 510 мм
Висота: 800 мм
Глибина: 510 мм
Вага: 1.8 кг

| Основні | |
|---|---|
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 510 мм |
| Глибина стільця | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 549 ₴





