
КОМПЛЕКТ: Складаний пікніковий стіл (3х60х120 см) з чотирма стільцями (35х27х33 см) Ranger ST 401-алюміній Ø22 і Ø25 мм ( 6.7кг)
2 500 ₴
1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190649
Складаний пікніковий стіл з чотирма стільцями Ranger ST 401 – це ідеальне рішення для сім'ї або невеликої компанії. Стіл і стільці легко та швидко розкладаються і складаються, з чим впорається навіть дитина.

Ергономічна конструкція ніжок столу з дугами внизу не дозволяє йому занурюватися в ґрунт, що забезпечує стабільність. Набір меблів для пікніка дуже зручний у транспортуванні, оскільки стільці складаються прямо в стіл. У складеному вигляді стіл перетворюється на невелику валізку, яка без проблем поміститься в багажник будь-якого легкового автомобіля, що робить транспортування набору дуже простим.
Характеристики:
- чохол: поліестер 600D;
- колір чохла: зелений, сірий;
- рама стільця: сталева труба Ø 16 мм;
- тканина стільця: поліестер 600D;
- колір стільця: ткинина - зелений, чорний, каркас - сірий;
- розмір стільця в розкладеному вигляді: 35х27х33 см (ВхГхШ);
- розмір стільця в складеному вигляді: 45х2х33 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 26х24 см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 35 см;
- вага стільця: 0,3 кг;
- навантаження на стілець: 90 кг;
- рама столу: алюміній Ø22 і Ø25 мм;
- колір столу: сірий;
- розмір стільниці в розкладеному вигляді: 3х60х120 см (ВхГхШ);
- висота столу: 1-е положення - 54,5 см; 2-е положення - 61,5 см; 3-е положення - 69,5 см;

- розмір столу в складеному вигляді: 6х60х60 см (ВхГхШ);
- навантаження на стіл: 30 кг;
- вага столу: 5,5 кг;
- вага комплекту: 6,7 кг.

Комплект включає високоякісний чохол, який забезпечує додатковий захист стільниці від подряпин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Матеріал стільниці | Ламінована ДВП |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 999 ₴









