
ЗРУЧНИЙ та ПРАКТИЧНИЙ складний стіл Ranger Plain з регулюванням висоти (3,3х45х27/60 см)+чохол в ПОДАРУНОК (2,7кг)
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 190647
Найкомпактніший, але при цьому дуже зручний і практичний складаний стіл Plain – надійний вибір саме для Вас. Він стане незамінним помічником у будь-якій подорожі, виїзді на природу або під час риболовлі. Для зберігання цього столу потрібно зовсім небагато місця, і він завжди зможе лежати в багажнику легкового автомобіля, не займаючи багато місця, що робить транспортування цієї моделі дуже зручним.

Стіл складається навпіл, перетворюючись на компактну валізку, яка поміщається в чохол, що захищає його від пошкоджень.

Стільниця виготовлена з ламінованого ДВП з вологозахисним покриттям, що робить його дуже практичним для використання на човні.
Легкий, зручний і стійкий, цей стіл також має регулювання висоти у двох положеннях.

Характеристики:
- рама столу: алюміній Ø22 мм, ширина профілю- 33 мм;
- колір столу: сірий;
- розмір стільниці в розкладеному вигляді: 3,3х45х60 см (ВхГхШ);
- висота столу: 1-е положення - 27 см; 2-е положення - 60 см;
- розмір столу в складеному вигляді: 7х46х32 см (ВхГхШ);
- навантаження на стіл: 40 кг;
- вага столу: 2,7 кг.
Комплектується чохлом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Матеріал стільниці | Ламінована ДВП |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор по висоті | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 500 ₴









