
Легкий та компактний стіл Ranger Compact Hike 204 -профільна алюмінієва труба Ø7х10 мм, товщина профілю– 2 мм (40х40,5х56 см)
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 190645

Стіл Ranger Compact Hike 204 - ідеальний вибір для різних потреб. Завдяки своїм компактним розмірам він легко поміщається у рюкзак, що робить його перенесення максимально зручним.

Він стане незаміннім помічником під час подорожей, прогулянок лісом, піших походів, велосипедних маршрутів, на пляжі або під час риболовлі, зручно поміщаючись у човні.

Стільниця виготовлена з міцного поліестеру «Оксфорд», який додатково просочений для водонепроникності і стійкості до ультрафіолетових променів. Завдяки цьому матеріалу стіл зберігає приємний зовнішній вигляд на протязі тривалого часу. Для підвищення жорсткості і запобігання провисанню тканини в середині розміщені ребра жорсткості.
Каркас столу виконаний з легкого авіаційного алюмінію, що робить його дуже міцним і довговічним. Для догляду достатньо протирати ганчіркою, і стіл завжди буде виглядати як новий.

Збирання або розбирання столу займає всього кілька секунд і не потребує великих зусиль - це може зробити навіть дитина. Просто витягніть його з чохла, розкрийте конструкцію, зафіксуйте профіль в спеціальні пази та приєднайте стільницю.
До стільниці також додаються 2 бічні кишені для зберігання дрібних предметів або телефону, що дуже зручно під час походів.


Максимальне навантаження столу - 25 кг. В комплекті йде чохол для зручного транспортування.
Характеристики:
– рама столу: профільна алюмінієва труба Ø7х10 мм, товщина профілю– 2 мм;
– колір столу: чорний, сірий;
– розмір стільниці в розкладеному вигляді: 40х40,5х56 см (ВхГхШ);
– розмір столу в складеному вигляді: 58х6,5х6,5 см (ВхГхШ);
– навантаження на стіл: 25 кг;
– чохол у комплекті;
– вага столу: 0,78 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Матеріал стільниці | Поліефірний матеріал |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 0.78 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 100 ₴









