
Розкладачка Ground Contact-каркас: сталь, алюміній, 9.2кг (31-48х195,5х72,5 см) навантаження до 160кг Зелений
6 000 ₴
4 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190643
Відчуйте комфорт природи з розкладачкою Ground Contact – ідеальним вибором для риболовлі та відпочинку! Це велике 6-ти повноцінне ліжко, яке в похідних умовах стане для вас справжньою знахідкою.
Розкладачка Ground Contact - це величезне 6-ти повноцінне ліжко, яке в похідних умовах стане для вас справжньою знахідкою.
Розкладачку Ground Contact можна встановити в горизонтальному положенні на будь-якій нерівній поверхні, налаштувавши кожну з восьми ніжок окремо під будь-яким кутом і висотою, що дозволяє легко адаптувати її під будь-яку територію.
Характеристики:
- каркас: сталь, алюминий;
- чехол в комплекте;
- ткань: PVC 600 D;
- толщина наполнителя: 2 см; наполнитель подушки -4см;
- цвет: ткань – зеленый, каркас – зеленый, черный, серый;
- размер в разложенном виде: 31-48х195,5х72,5 см (ВхДхШ);
- размер в упаковке: 73х21х83 см (ВхГхШ);
- вес: 9,2 кг;
- погрузка: 160 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1955 мм |
| Ширина | 725 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 9.2 кг |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 4 999 ₴











