
Коропова розкладачка Ranger BED 87 Sleep System в комплекті з зимовим спальним мішком (32-45х215х83 см) до 160кг
10 000 ₴
9 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190641
Розкладачка Ranger BED 87 Sleep System - це величезне, повноцінне ліжко в комплекті зі спальним мішком.

Ця модель ідеально підходить для тих, хто цінує комфорт і хоче мати затишний відпочинок на природі, адже Ranger BED 87 Sleep System замінить ваше звичне ліжко, навіть коли ви вирушите в похід.
Розкладачка Ranger BED 87 Sleep System - це велике, комфортне і повноцінне ліжко, ідеальне для відпочинку на природі. Якщо ви звикли до комфорту і хочете мати гарний сон навіть у похідних умовах, то Ranger BED 87 буде ідеальним вибором для вас.

Ця розкладачка є поліпшеною версією , що забезпечує зручний і повноцінний сон. Вона може бути встановлена в горизонтальному положенні на будь-якій нерівній поверхні, завдяки можливості налаштування кожної з восьми ніжок окремо під будь-яким кутом і висотою. Конструкція коропової розкладачки виготовлена зі сталі та алюмінію, що робить її міцною і витривалою, здатною витримати навантаження до 160 кг.

Ліжко-розкладачка виконана з високоякісного матеріалу - тканини PVC 600D на флісі, яка є практичною, стійкою до сонця, вологонепроникною і легко миється. Секція для ніг має спеціальну тканинну вставку, яка відштовхує бруд і воду, і якщо її вдасться забруднити, її легко очистити. Матрац з наповнювачем з піни забезпечить вам ідеальні умови для комфортного сну.

Щоб запобігти провисанню тканини з часом, середина посилена додатковими резинками для натягу.
Розкладачка комплектується спальним мішком товщиною 2,5 см, призначеним для температур до -10 градусів.

Він має вбудовану подушку і відкривається з обох сторін для зручного доступу всередину. Додатково комплектуються чохлами для зручного транспортування.

Характеристики:
- рама: сталь, алюміній;
- тканина: PVC 600 D, фліс;
- колір: тканина - зелений, каркас - зелений, чорний, сірий;
- розмір в розкладеному вигляді: 32-45х215х83 см (ВхДхШ);
- розмір в упаковці: 81х25х83 см (ВхГхШ);
- вага: 12 кг;
- навантаження: 160 кг.

Загальна характеристика:
Розкладачка-ліжко на 8-х регульованих ніжках, комплектується спальним мішком, легко підлаштувати на будь-якій поверхні.
Дуже потужна і міцна, легкий матеріал, з подушкою, регульована спинка, матрац з наповнювачем з піни, дуже м'який і ви отримаєте максимум зручності і комфорту під час сну.
Спальний мішок завдяки своїй товщині розразхований на зимовий період;

Має ортопедичну вставку аби збільшити комфорт під час сну.
Комплектується чохлом. Поліпшений механізм регулятора нахилу спинки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Вага | 12 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
| Ширина | 830 см |
| Довжина: | 2150 см |
| Висота | 450 мм |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Подушка для відпочинку | Да |
- Ціна: 9 499 ₴









