
Класичне рибальське крісло зі столиком Ranger Режисер 95-алюмінієва труба Ø 30х15 мм ( 80х47х62 см ) до 130 кг Чорно-сірий
2 500 ₴
1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190639
Класичне рибальське крісло зі столиком Ranger Director 95 - чудовий вибір як для відпочинку на природі з вудкою біля води, так і для використання на дачі. Рибалки будуть у захваті від цього крісла, адже під правою рукою знаходиться відкидний столик, на якому можна зручно розмістити наживку, насадки та інші необхідні для риболовлі аксесуари. До того ж, у столику є отвір-підсклянник для фіксації чашки.

Конструкція ніжок спеціально розроблена, щоб запобігти їх зануренню в ґрунт. Крісло дуже просте та зручне, легко і швидко розкладається. Каркас крісла Ranger Director 95 виготовлений з алюмінієвих плоскоовальних труб, що забезпечує високу міцність і здатність витримувати значні навантаження. Важливо зазначити, що ця модель не піддається корозії, на відміну від аналогів зі сталевих матеріалів. Ніжки мають пластикові заглушки, які запобігають потраплянню землі всередину.

Зручність сидіння цього крісла ви зможете оцінити, придбавши його. Хоча спинка виглядає невеликою, вона чудово підтримує тіло, дозволяючи максимально розслабитися під час відпочинку. Поєднання спинки із сидінням забезпечує кращий захист від протягів. Сидіння та спинка наповнені спеціальною піною, що забезпечує максимальний комфорт. Підлокітники мають знімні тканинні накладки на липучках, які легко можна випрати.
У складеному вигляді для зручного перенесення передбачені ручки. Це крісло зі столиком стане незамінним помічником на пікніку чи на дачі.
Характеристики:
– тканина крісла: поліестер 600D з м’яким наповнювачем;
– колір: тканина – чорно-сірий, каркас – сірий, стільниця – сірий;
– рама: алюмінієва плоскоовальна труба Ø 30х15 мм
– розмір в розкладеному вигляді: 80х47х62 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 81х51х12,5 см (ВхГхШ);
– розмір сидіння: 37х51 см (ГхШ);
– висота сидіння: від підлоги 45 см;
– висота спинки: від сидіння 37 см;
– розмір відкидного столика: 40,5х27 см (ГхШ)
– вага: 3,3 кг;
– Розраховане на вагу: 130 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 620 мм |
| Глибина стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 999 ₴









