
КОМФОРТНЕ Крiсло коропове Ranger Strong SL-107-незалежне регулювання висоти кожної ніжки-(70х97 х104-115 см) до 160кг+ чохол
5 000 ₴
4 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190637
КОМФОРТНЕ Крiсло коропове Ranger Strong SL-107-незалежне регулювання висоти кожної ніжки-(70х97 х104-115 см) до 160кг

Коропове крісло Ranger Strong SL-107 - ідеальне рішення для комфортної риболовлі.

Одна з основних його переваг - незалежне регулювання висоти кожної ніжки, що дозволяє стійко розміщувати крісло на будь-якій поверхні, включаючи нерівні ділянки.

Потужна сталева конструкція забезпечує надійність і довговічність. Крісло обладнане глибоким, м'яким сидінням та спинкою, які гарантують максимальний комфорт під час тривалого перебування на природі.

Це крісло оснащене додатковими можливостями для кріплення різних аксесуарів і пристосувань, необхідних для риболовлі. М'які підлокітники створюють додатковий комфорт, а посилені ніжки з широкими наконечниками запобігають провалюванню в ґрунт або пісок. Крісло легко складається до компактних розмірів, що спрощує його транспортування та зберігання.

Характеристики:
- тканина крісла: подвійна тканина Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем, фліс;
- колір тканини: зелений, чорний;
- товщина наповнювача: 4 см;
- розмір в розкладеному вигляді: 70 * 97 * 104-115 см;
- спинка: 63 см;
- сидіння: 60х59 см;
- висота від землі: 45-53 см;
- висувні ніжки: 11 см;
- навантаження: 160 кг;
- розмір упакованого крісла: 72х19х79 см (ВхГхШ);
- вага: 7,7 кг.
Комплектується чохлом.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Ширина стільця | 700 мм |
| Глибина стільця | 970 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1150 мм |
| Вага | 7.7 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 4 499 ₴









