
Ідеальний вибір для рибалки-Крісло коропове Ranger Fisherman Light -сталева труба Ø22мм (72-83х42х47 см ) до 130кг
2 200 ₴
1 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190636
Коропове крісло Ranger Fisherman Light - чудовий вибір для рибалки. Його основна перевага - можливість регулювати висоту кожної ніжки, що дозволяє встановлювати крісло рівно навіть на нерівній поверхні. Конструкція зі сталі забезпечує міцність і надійність. Спинка не регулюється, але передбачена можливість кріплення додаткових аксесуарів для риболовлі.

Це крісло відзначається чудовим поєднанням ціни та комфорту. Воно оснащене м'якими накладками на каркасних трубках для додаткового комфорту.

Крісло підходить для відпочинку на природі, на дачі чи у дворі. Воно компактно складається для зручного зберігання і транспортування, а збоку є ручка для комфортного перенесення.
Характеристики:
-тканина крісла: Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем;
- колір: темно-зелений;
- каркас: сталева труба Ø22мм;
- розмір в розкладеному вигляді: 69-78х67х49 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 70х15х54 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 42х47 см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 28-31, 37-39 см;
- висота спинки: від сидіння 50 см;
- розмір висувних ніжок: 10 см;
– товщина наповнювача: 2 см-крісло, 6 см-подушка;
- вага: 4,5 кг;
- навантаження: 130 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 470 мм |
| Глибина стільця | 420 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 899 ₴





