
ТОП ПРОДАЖ-КОМФОРТНЕ Складане крісло Ranger Mountain-сталева труба Ø 22 мм, алюмінієві підлокітники, 4.5 кг (96х61х65 см) до 130кг
3 000 ₴
2 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190635
Складане крісло Mountain - ідеальне поєднання зручності і практичності, призначене для використання на природі чи на дачній ділянці.

Воно відрізняється глибиною сидіння і високим рівнем комфорту завдяки м'якому наповненню.
Алюмінієві підлокітники додають конструкції легкість і міцність, а фіксація підлокітників у задній частині забезпечує додаткову жорсткість і надійність. Це крісло розраховане на витримування значного навантаження, що робить його придатним для людей з великою вагою.
Характеристики:
- тканина крісла: поліестер 600D зі спіненим наповнювачем;
- чохол з тканини 210D;
- колір: зелений, чорний;
- рама: сталева труба Ø 22 мм;
- підлокітники: алюміній;
- розмір в розкладеному вигляді: 96х61х65 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 87х18х29см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 47,5х53,5 (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 47 см;
- висота спинки: від сидіння 50,5 см;
- вага: 4,5 кг;
- навантаження: 130 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 650 мм |
| Глибина стільця | 610 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 960 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 499 ₴









