
Складне крісло-шезлонг Ranger Stream-сталева труба Ø 16 мм, 3.1кг (74-89х58-98х85 см) до 110 кг Хакі
1 500 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190631
Для забезпечення надійності, ніжки крісла додатково посилені трубками. Ranger Stream є відмінним вибором для риболовлі, полювання, відпочинку на дачі або в лісі, де зручне розкладне крісло є невід'ємною частиною ваших пригод.

Розкладне крісло-шезлонг Ranger Stream має компактні розміри в складеному стані, що робить його ідеальним вибором для риболовлі чи відпочинку на природі.

Спеціальні ніжки запобігають провалюванню крісла в ґрунті під навантаженням. Крісло оснащене зручними підлокітниками з підсклянником для чашок, щоб ваш улюблений напій завжди був під рукою.

У підголівнику є додаткова подушка на липучці для більшого комфорту. Це крісло легко трансформується в шезлонг без зайвих зусиль, дозволяючи вам насолоджуватися відпочинком або сонцем на пляжі.

Для нахилу достатньо опустити підлокітники і настроїти спинку, не вставаючи з крісла Stream.

В нижній частині є кишеня для зберігання речей, завжди зручної під рукою.

Крісло легко складається до компактних розмірів і постачається в чохлі з плечовим ременем для зручного перенесення. Колір крісла ідеально поєднується з іншим туристичним спорядженням і гармонійно виглядає в природному оточенні.

Характеристика:
- тканина крісла: поліестер 600D;
- чохол з тканини 210D;
- колір: тканина - темно-зелений, каркас - сірий;
- рама: сталева труба з порошковим покриттям, Ø 16 мм;
- розмір в розкладеному вигляді: 74-89х58-98х85 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 92х19х19 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 48х54 (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 37 см;
- висота спинки: від сидіння 51,5 см;
- вага: 3,1 кг;
- навантаження: 110 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 850 мм |
| Глибина стільця | 980 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Вага | 3.1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 199 ₴









