
МІЦНЕ крісло Ranger Rshore Green-сталева труба Ø 16/Ø 19 мм+ високоякісний поліестер, 4кг (94,5х59х93 см) навантаження до 150кг
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190629
Комфортне крісло Ranger Rshore Green стане незамінним помічником для всіх, хто любить відпочивати на природі. Виготовлене з високоякісного поліестеру і має міцну сталеву раму без гострих кутів, це крісло обов'язково сподобається та знадобиться у ваших пригодах на природі.

Зручна модель дозволяє з легкістю зайняти своє місце, маючи під рукою свій улюблений напій завдяки термоподстаканнику в підлокітнику, а також інші необхідні речі, які знаходяться в бічній кишені крісла.

Для забезпечення додаткової міцності передні частини крісла посилені додатковими трубами, що дозволяє збільшити максимальне навантаження.

Спинка і підлокітники оснащені ременями натягу.

Крісло комплектується чохлом, в який легко складається для зручного зберігання.

Характеристики:
- тканина крісла: поліестер 600D;
- тканина чохла: поліестер 210D;
- колір: тканина - оливково-зелений, чорний, каркас - оливковий;
- рама: сталева труба Ø 16мм Ø 19 мм з порошковим покриттям;
- розмір в розкладеному вигляді: 94,5х59х93 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 95х20х17 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 56х60 см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 44 см;
- висота спинки: від сидіння 54 см;
- вага: 4 кг;
- навантаження: 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 930 мм |
| Глибина стільця | 590 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 945 мм |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 000 ₴









