
ЛЕГКЕ та КОМФОРТНЕ Крісло складане Ranger Compact Hike 206-сталева труба Ø 12-19 мм (62,5х55х55 см) до 100 кг Сірий
1 200 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190627


Крісло складане Ranger Compact Hike 206-компактні розміри та невелика вага.

Каркас зроблений зі сталевих труб діаметром від 12 до 19 мм, що забезпечує надійність і стійкість конструкції, спроектованої для навантаження до 100 кг.

Крісло можна зібрати або розібрати всього за хвилину. Металеві трубки з'єднані еластичним шнуром.

У комплект входить чохол, який також можна використовувати як сумку, закріпивши його знизу крісла.

ХАРАКТЕРИСТИКА:
– колір: тканина – сірий, червоний, каркас – червоний, чорний;
– рама: сталева труба з порошковим покриттям, Ø 12-19 мм;
– розмір в розкладеному вигляді: 62,5х55х55 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 35,5х10х13 см (ВхГхШ);
– розмір сидіння: 28,5х27-44 (ГхШ);
– висота сидіння: від підлоги 31 см;
– висота спинки: від сидіння 62,5 см;
– вага: 1,5 кг;

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 625 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 999 ₴









