
Крісло-розкладачка Ranger Compact Hike 207-сталева труба Ø 12-15-19 мм (103,5х60х58см) навантаження до 100 кг
1 500 ₴
1 089 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190626
Крісло-розкладачка Ranger Compact Hike 207 — це сучасна, компактна та легка модель. Якщо ви любите піші походи, не маєте місця в автомобілі або просто не хочете носити громіздкі крісла, але все одно бажаєте комфортного відпочинку, то крісло Ranger Compact Hike 207 стане вашим найкращим супутником.

Компактні розміри та легка вага крісла — головні переваги цієї моделі. У складеному вигляді крісло легко поміститься у вашому рюкзаку, тому його можна використовувати як для кемпінгового відпочинку, так і для туристичних походів. Воно займає мінімум місця і не обтяжує під час подорожі.

Каркас виготовлений зі сталевих труб діаметром 12-15-19 мм і товщиною 1,2 мм. Конструкція надійна і стійка, розрахована на навантаження до 100 кг. Крісло швидко і легко розкладається без необхідності додаткової фіксації. Після складання каркаса просто надягніть на нього тканину крісла — і все готово. Процес займає не більше хвилини.

Металеві трубки з’єднані еластичним шнуром, що запобігає неправильному складанню і полегшує монтаж. У комплект входить чохол, який можна використовувати як сумку, прикріпивши до нижньої частини крісла. Чохол має ручки для зручного перенесення та спеціальне кріплення під карабін для фіксації на поясі або рюкзаку.

Унікальна висока і широка спинка з підголівником забезпечує максимальний комфорт, дозволяючи повністю розслабитися.

У верхній частині спинки розташована додаткова подушка з м’яким наповнювачем для більшого комфорту. Сидіння в Compact Hike 207 — це суцільне задоволення. Ви надійно захищені з боків від холодного повітря. Крісло має стильний вигляд, виконано в приємних кольорах з яскравим контуром, що дозволить вам виділятися на відпочинку.
Характеристика:
– тканина крісла: поліестер 600D;
– чохол з тканини поліестер 600D;
– колір: тканина – сірий, червоний, каркас – червоний, чорний;
– рама: сталева труба з порошковим покриттям, Ø 12-15-19 мм;
– розмір в розкладеному вигляді: 103,5х60х58 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 44,5х12х15,5 см (ВхГхШ);
– розмір сидіння: 33х33-55 (ГхШ);
– висота сидіння: від підлоги 46 см;
– висота спинки: від сидіння 73 см;
– вага: 2,2 кг;
– навантаження: 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1300 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 089 ₴









