
ПРОСТЕ та КОМФОРТНЕ Крісло Ranger Giant з кішенею-металева труба Ø20 , 3,9кг (82х44х48,5 см) до 110кг Зелений
2 000 ₴
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190622
Крісло Ranger Giant стане чудовим вибором для будь-якого виду відпочинку, будь то релаксація на природі, риболовля чи поїздка на пікнік. Ви неодмінно оціните його простоту та продуманість.

М'який ущільнювач сидіння забезпечує комфорт і затишок, дозволяючи розслабитися у зручному кріслі. Надійна конструкція ніжок гарантує стійкість і практичність.
Полімерне покриття продовжує термін служби сталевих трубок каркаса, захищаючи їх від корозії. Спинка, поєднана із сидінням, захищає від протягів, забезпечуючи додатковий комфорт і тепло.

Збоку крісла є зручна кишеня для дрібних речей, таких як ключі, зарядні пристрої або запальнички. На задній частині спинки розташована додаткова кишеня для мобільного телефону.

Це складане крісло незамінне на пікніку або дачі. У складеному вигляді воно займає мінімум місця, що дуже зручно при транспортуванні, а на природі гармонійно виглядає поряд з вашою туристичною амуніцією.

Характеристики:
- тканина крісла: подвійний Оксфорд 600D;
- колір: тканина - зелений, каркас - зелений;
- рама: металева труба Ø20 мм з полімерним покриттям;
- розмір в розкладеному вигляді: 82х44х48,5 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 82х12х44 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 38х41 (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 44 см;
- висота спинки: від сидіння 40 см;
- вага: 3,9 кг;
- навантаження: 110 кг.
Зелений колір дуже популярний серед наших покупців. Ніжки крісла сконструйовані таким чином, щоб не занурюватися в ґрунт, що додає зручності під час відпочинку на відкритому повітрі. Підлокітники обшиті тканиною з наповнювачем, що робить відпочинок ще приємнішим, оскільки руки не контактують з холодним металом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 485 мм |
| Глибина стільця | 440 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 820 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 599 ₴






