
НАДІЙНИЙ Стілець-рюкзак 2 в 1- сталева труба, d 22 мм (41х40х 52см;) до 120кг Пісочний камуфляж
2 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 190617
НАДІЙНИЙ Стілець-рюкзак 2 в 1- сталева труба, d 22 мм (41х40х 52см;) до 120кг Пісочний камуфляж

Цей стілець вирізняється високою міцністю та надійністю, що робить його ідеальним для використання військовими.

Великий і місткий рюкзак
- Рюкзак відрізняється значним розміром і місткістю, має безліч кишень і відсіків для зручного розміщення речей.
Кишені для дрібниць
- Оснащений багатьма кишенями для зберігання дрібних речей. Збоку є термоізольований відсік для пляшок.
Передній відділ
- На передній частині розташований великий відділ для зручного доступу до речей.
Посилені ніжки
- Ніжки стільця додатково укріплені пластиковими вставками, що запобігають їх зануренню в землю.
Матеріал тканини
- Використано подвійний поліестер 800D з наповнювачем, що захищає від продування вітром.
Колір
- Виконаний у піщаному камуфляжі.
Рама
- Рама виконана зі сталевої труби діаметром 22 мм з матовим покриттям.
Розмір і навантаження
- Розмір стільця: 41х40х52 см.
- Максимальне навантаження: до 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 410 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Висота сидіння стільця | 520 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 2 000 ₴




