
Складаний стілець для риболовлі Ranger Fish Lite-сталева труба Ø 25 мм+карман+ремінь (33,5х29,5 см) до 120кг
800 ₴
589 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190615
Складаний стілець для риболовлі Ranger Fish Lite-сталева труба Ø 25 мм+карман+ремінь (33,5х29,5 см) до 120кг

Складаний стілець для риболовлі Ranger Green Fish – це дуже міцний і зручний аксесуар, який займає мінімум місця, але при цьому здатний витримати людину з великою вагою. Його легко переносити з одного місця на інше. Стілець виготовлений з подвійної, міцної тканини з м'яким ущільнювачем, що забезпечує захист від продування вітром.

Простий у складанні, цей стілець має компактні розміри, що робить його ідеальним для походів на природу, в гори або на грибний збір.
Додатково є плечовий ремінь та карман для речей.

Характеристики:
- рама стільця: сталева труба Ø 25 мм, товщина стінок 0,8 мм, полімерне покриття;
- тканина стільця: Оксфорд 600D;
- колір стільця: тканина - темно-зелений, каркас - зелений;
- розмір стільця в розкладеному вигляді: 39х33,5х42 см (ВхГхШ);
- розмір стільця в складеному вигляді: 49х6х42 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 33,5х29,5 см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 39 см;
- вага: 2,2 кг;
- навантаження: 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 335 мм |
| Глибина стільця | 295 мм |
| Висота сидіння стільця | 390 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений |
- Ціна: 589 ₴









