
Складаний стілець для риболовлі Ranger Green Fish-сталева труба Ø 25 мм, стіноки 0,8 мм-1,6кг (33,5х29,5 см) до 120кг
700 ₴
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190614
Складаний стілець для риболовлі Ranger Green Fish-сталева труба Ø 25 мм, стіноки 0,8 мм-1,6кг (33,5х29,5 см) до 120кг

Складаний стілець для риболовлі Ranger Green Fish – це дуже міцний і зручний аксесуар, який займає мінімум місця, але при цьому здатний витримати людину з великою вагою. Його легко переносити з одного місця на інше. Стілець виготовлений з подвійної, міцної тканини з м'яким ущільнювачем, що забезпечує захист від продування вітром.

Простий у складанні, цей стілець має компактні розміри, що робить його ідеальним для походів на природу, в гори або на грибний збір.
Характеристики:
- рама стільця: сталева труба Ø 25 мм, товщина стінок 0,8 мм, полімерне покриття;
- тканина стільця: Оксфорд 600D;
- колір стільця: тканина - темно-зелений, каркас - зелений;
- розмір стільця в розкладеному вигляді: 39х33,5х42 см (ВхГхШ);
- розмір стільця в складеному вигляді: 49х6х42 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 33,5х29,5 см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 39 см;
- вага: 1,60 кг;
- навантаження: 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 335 мм |
| Глибина стільця | 295 мм |
| Висота сидіння стільця | 390 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений |
- Ціна: 499 ₴





