
ПІДВІСНИЙ гамак із бавовняної тканини Ranger Style blue для релаксації та відпочинку (190x80 см) навантаження: до 120 кг
550 ₴
439 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190605
Гамак Ranger Style blue ідеально підходить для релаксації та відпочинку на свіжому повітрі. Він допоможе вам відволіктися від повсякденних турбот та підняти настрій. Діти обожнюють розгойдуватися на ньому, часто віддаючи перевагу гамакам замість садових гойдалок.

Полотно гамака має спеціальне плетіння, що забезпечує високу міцність і надійність конструкції. Тканина приємна на дотик, бавовна добре пропускає повітря, що запобігає потовиділенню, зберігаючи прохолоду в спеку та зігріваючи у прохолодні вечори. Одномісна модель витримує до 120 кг навантаження. Розмір полотна становить 190x80 см, що забезпечує комфортний відпочинок.

Цей підвісний гамак виготовлений із бавовняної тканини, що робить його зручним та простим у використанні. По краях є еластичні петлі, сплетені з бавовняних мотузок, які дозволяють закріпити гамак як на гілках дерев, так і на спеціальних стійках для гамака, або ж протягнути додаткові мотузки для обв’язування дерева.
Гамак вирізняється компактністю у згорнутому вигляді, він легко складається у маленьку сумочку, що робить його зручним для перенесення навіть у піших походах.

Характеристики:
-Навантаження: до 120 кг.
-колір: синій, голубий;
- матеріал: хлопок;
- розмір в розкладеному вигляді: 190х80 см (ГхШ);
- навантаження:120 кг;
- вага: 0,7 кг;
| Основні | |
|---|---|
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 1900 мм |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Виробник | Ranger |
- Ціна: 439 ₴








