
ВЕЛИКИЙ ДВОШАРОВИЙ Намет Ranger Tornado на 5 осіб: стальний каркас 9.5мм,Водостійкість: 2000 мм (175х440х280 см) два входи, 8.5кг
4 500 ₴
3 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190603
Намет Ranger Tornado 5 — найбільша модель, що вміщує до п'яти дорослих осіб. Вона оснащена двома входами, просторим тамбуром і відзначається значними розмірами, що є її основними перевагами.

Цей намет має двошарову конструкцію, яка забезпечує надійний захист від дощу та сонячного тепла. Для його виготовлення використовується високоякісний поліестер 190T, що відзначається легкістю та міцністю. Завдяки тому, що цей матеріал не розтягується при контакті з водою і не піддається впливу ультрафіолетових променів, термін служби намету значно подовжується.

У комплекті з наметом йдуть мотузки і кілочки для додаткового натягу. Каркас виготовлений зі скловолокна діаметром 9,5 мм. Намет оснащений великим тамбуром, який розтягується за допомогою мотузок і дуг, що дозволяє зручно розмістити речі та захистити їх від негоди.

Тамбур має прозорі вікна, що забезпечують проникнення світла всередину. При потребі, тамбур можна відчинити і створити козирок на металевих стійках, що стане затишним місцем для захисту від сонця. Намет має привабливий зовнішній вигляд і виконаний у світлих тонах, що гармонійно вписується в природне оточення.

Внутрішній шар намету оснащений вентиляційним клапаном з москітною сіткою. Вхід до спального відділення має москітну сітку, яку можна закрити тканиною або залишити відкритою для кращої вентиляції. Всередині намету є кишеня для дрібниць і петля для підвішування ліхтаря.

Для полегшення складання намету, по його краях розташовані кільця з металевими вставками для фіксації дуг, що запобігає їх несподіваному вислизанню. Для кращої фіксації каркасу тамбуру, додатково знизу встановлений ремінь натягу. Зовнішній шар намету має поліуретанове покриття, що підвищує його водонепроникність до 2000 мм водяного стовпця, а всі шви проклеєні.

Комплектація: зовнішній та внутрішній тенти, три дуги, металеві стійки, кілочки, мотузки, чохол.
Характеристики:
– Каркас: скловолокно діаметром 9,5 мм, сталь.
– Тканина: поліестер 170T, 190T.
– Колір: сірий, зелений, чорний.
– Водостійкість: 2000 мм.
– Розмір у розкладеному вигляді: 175х440х280 см (ВхГхШ).
– Розмір внутрішній: 170х230х230 см (ВхГхШ).
– Розмір у складеному вигляді: 19х16х67 см (ВхГхШ).
– Вага: 8,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 5 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Кріплення для ліхтаря, Антимоскітна сітка |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 8.5 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Кількість дуг | 3 |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 440 см |
| Ширина | 280 см |
| Висота | 175 см |
- Ціна: 3 999 ₴









