
ОДНОШАРОВИЙ Намет Ranger Yellowstone на три особи (130х90х210х210 см) з міцного скловолокна товщиною 7 мм, Вологостійкість:1200 мм
2 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 180639

Намет Ranger Yellowstone 3 розрахований на трьох дорослих і вирізняється своєю простотою установки, що дозволяє легко впоратися з ним навіть новачку.

Цей намет одношаровий, що забезпечує надійний захист від дощу та перегріву на сонці. Для його виготовлення використано високоякісну та міцну тканину поліестер 190Т, яка є легкою, довговічною і не піддається розтягуванню при намоканні, а також стійка до ультрафіолетового випромінювання, що подовжує термін експлуатації намету.

У верхній частині намету розташовано вентиляційний клапан із москітною сіткою, що дозволяє забезпечити оптимальну циркуляцію повітря. Вхід до спального відділення також обладнано москітною сіткою, яка може бути повністю закрита тканиною або відстебнута для покращення вентиляції в теплу погоду. Всередині намету передбачено кишеню для зберігання дрібниць та гачок для підвішування ліхтаря.

Для полегшення процесу складання по краях намету встановлено пластикові вставки, в які фіксуються дуги, запобігаючи їх вислизанню. Зовнішній шар намету має поліуретанове покриття, що підвищує водонепроникність намету, а всі шви надійно проклеєні.

Водостійкість намету становить 1200 мм водяного стовпця. Для додаткової фіксації намету в комплекті передбачені мотузки та кілочки.

Каркас намету виготовлено з міцного скловолокна товщиною 7 мм. Намет Ranger Yellowstone 3 має просторий тамбур, який встановлюється на дуги та додатково натягується за допомогою мотузок. Тамбур створює зручне місце для зберігання речей, які будуть надійно захищені від негоди, підвищуючи комфорт вашого відпочинку. У тамбурі також є прозорі віконця, що забезпечують доступ природного світла всередину. За бажанням тамбур можна зняти. Намет має привабливий зовнішній вигляд і виконаний у світлих тонах, гармонійно вписуючись у природний ландшафт.

Комплектація включає: зовнішній і внутрішній тенти, три дуги, кілочки, мотузки та чохол для зручного транспортування.

Характеристики:
-Каркас: скловолокно товщиною 7 мм, сталь.
-Тканина: поліестер 190Т.
-Колір: синій.
-Вологостійкість: 1200 мм водяного стовпця.
-Розмір в розкладеному вигляді: 130х90х210х210 см (ВхГхШ).
-Внутрішній розмір: 130х183х185 см (ВхГхШ).
-Розмір у складеному вигляді: 19х16х67 см (ВхГхШ).
-Вага: 6,4 кг.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Довжина | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вироби | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Кріплення для ліхтаря |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Вага | 6.4 кг |
| Діаметр | 7 мм |
| Ширина | 210 см |
| Висота | 130 мм |
- Ціна: 2 300 ₴









