Клітка для домашніх тварин FunFit ідеально підходить для використання як у домашніх умовах, так і під час подорожей.

Завдяки металевій конструкції вона забезпечує чудову видимість для вашого вихованця, що збільшує його почуття безпеки.
Гладка поверхня та відсутність гострих країв, а також стійкість до корозії створюють безпечне та комфортне місце для вашого улюбленця.

Клітка легко збирається без використання інструментів. Також у комплекті є знімний пластиковий лоток, який повністю закриває дно, забезпечуючи чистоту та комфорт вашому вихованцю.

Розміри: 64,5х92,5х57,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Країна виробник | Польща |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 925 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Висота | 645 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴








