
МЕТАЛЕВИЙ СТЕЛАЖ 150x75x30 см з 5 полиць з плити МДФ(4мм)-для підвалу, гаража, складу, магазину, будинку (профіль 0,55мм) Чорний
1 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 100621
Металевий стелаж ідеально підходить для використання в підвалі, гаражі, на складі, магазині, офісі або домашньому архіві.

Основні характеристики:
Він займає мінімальний простір, але завдяки своїм полицям надає багато місць для зберігання.
Стелаж обладнаний чотирма полицями, кожна з яких витримує навантаження до 175 кг, що дозволяє зберігати на них продукти, коробки чи обладнання.
Додаткова перевага полягає у можливості розділити його на два окремі стелажі.
Товщина профілю становить 0,55 мм, а товщина МДФ-плит – 4,0 мм.
Розміри та особливості:
Розмір стелажу: 150 см (висота) x 75 см (ширина) x 30 см (глибина).
Матеріал: металевий, оцинкований каркас із товстого профілю.

Регульовані полиці: можна налаштувати висоту полиць на вашу думку.

Можливість поділу: стелаж можна розділити на два менші блоки для зручності розміщення.
Швидке та просте складання: система вставного складання дозволяє зібрати стелаж без зайвих зусиль.
Пластикові накладки забезпечують додаткову стійкість конструкції.

Інструкція польською мовою: входить до комплекту.
Цей стелаж забезпечує надійне та довговічне зберігання предметів, роблячи його чудовим вибором для будь-яких приміщень.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
висота: 150,0 см
ширина: 75,0 см
глибина: 30,0 см
матеріал:оцинкована сталь,
товщина профілю: 0,55 мм
товщина плит МДФ: 4,0 мм
кількість полиць: 5
навантаження на полицю:175,0 кг
спосіб складання:пресований
колір:чорний
Максимальне навантаження: 875 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал полиць | Метал |
| Тип стелажа | Мобільний |
| Максимальна висота стелажа | 150 мм |
| Тип покриття стелажа | Оцинковане виконання елементів |
| Товщина рами стелажа | 0.55 мм |
| Максимальна кількість ярусів | 4 шт. |
| Максимальне навантаження на полицю | 175 кг |
| Характеристики секції | |
| Навантаження на секцію | 175 кг |
- Ціна: 1 700 ₴






