
Підвісна гойдалка-гніздо діаметр 100 см Чорна Польща Гніздові качелі для дітей та дорослих
1 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 100606
Гнездові качелі стануть одним із улюблених місць для ігор вашої дитини!
Ця гойдалка-позитив- здатна принести вам безліч радості та розваг. Її сталева рама покрита м'якою піною, а щільний матеріал має посилені шви, все це висить на міцних канатах. Сидіння виготовлене з водонепроникного поліестеру Оксфорд, що легко миється, щільністю 600 ден.
Коло має міцну сталеву конструкцію та кріпильні канати з можливістю регулювання. Він стійкий до впливу атмосфери, підходить для використання як у приміщенні, так і на свіжому повітрі. Її сучасний дизайн дозволяє кріпити його до однієї або двох точок, і він легко складається після використання. Максимальне навантаження – 150 кг.
Характеристики:
Діаметр кола: 100 см
Висота від сидіння до кріплення: до 180 см
Вага нетто: 3,1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Гойдалка |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 3.1 кг |
- Ціна: 1 900 ₴
