
ЯКІСНЕ Косметологічне крісло-кушетка VIRGO (63х180х74см) з лотками для аксесуарів+ кути підйому ДУЖЕ ЗРУЧНЕ Чорний Польща
9 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 050610
Косметологічне крісло-кушетка для косметологічних і масажних процедур оснащене висувними пластиковими лотками під сидінням для зберігання аксесуарів, інструментів або одноразових матеріалів.
Розкладається до горизонтального положення та складається у форму крісла.
Особливості:
-Два висувні пластикові лотки для аксесуарів
-Металева основа з порошковим фарбуванням
-Пластикові заглушки на ніжках для пом'якшення переміщення крісла

-Фіксована висота
-Механічне регулювання спинки та ніжної частини


-Кут підйому спинки від 0 до 70 градусів
-Кут підйому ніжної частини від 0 до 40 градусів
-Отвір для обличчя

-Знімний підголівник

-Знімні підлокітники
-Наповнювач з пінополіуретану
-Матеріал оббивки: ПВХ, вінілкожа
-Максимальне навантаження: 150 кг
Розміри:
Відкидне сидіння з підголівником: 63 х 180 см
Висота: 74 см
Пакування:
Розміри: 115 х 36 х 65 см
Вага нетто: 39 кг
Вага брутто: 47 кг
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб регулювання висоти | не регулюється |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Підголовник | Знімний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Особливості | Виріз для обличчя, Комплектація підлокітниками, Комплектація полицею, Подушка-заглушка |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Virgola |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 74 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, ПВХ (полівінілхлорид) |
- Ціна: 9 500 ₴









