
Cадова ГОЙДАЛКА OpenGarden ТРЬОХМІСНА, металева з тентом і м'яким диваном для саду чи будинку Зелена
5 000 ₴
3 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: 050600
Садова гойдалка OpenGarden - це ідеальний варіант для тих, хто прагне комфорту та надійності. Завдяки зігнутим ногам, які забезпечують стійкість та надійність основи, ризик перекручування або перевертання гойдалки значно зменшується, що особливо важливо з точки зору безпеки, коли дорослі та діти користуються гойдалкою для розваг та відпочинку.

Крім того, садова гойдалка Garden приваблива своїм стильним та сучасним дизайном, легко вписуючись у будь-який садовий ландшафт та доповнюючи його, створюючи затишну атмосферу.
Садова гойдалка легко монтується та встановлюється без використання спеціальних інструментів або професійної допомоги, що дозволяє економити час та гроші на її установці та обслуговуванні.

Загалом, садова гойдалка Garden - це чудовий варіант для тих, хто цінує комфорт, безпеку, стильний дизайн та простоту в установці та експлуатації. Якщо ви мрієте створити затишну атмосферу для відпочинку на свіжому повітрі у своєму саду, на ділянці чи на відкритій терасі, садова гойдалка Garden - це оптимальний вибір.
Характеристики та особливості:
-Зручне сидіння
-Міцна, стійка до пошкоджень рама
-Матеріал виконання: сталь, поліестер
-Водонепроникний матеріал
-Захист компонентів від іржі
-Регульований козирок
-Кріплення на пружинах
-Нековзні кінцівки ніжок
-Максимальна кількість осіб 3 людини
-Максимальне навантаження до 260 кг

Технічні характеристики:
Розміри всієї гойдалки:
-Ширина: 180 см
-Висота: 165 см
-Глибина: 100 см
Сидіння:
-Ширина: 131 см
-Висота: 48 см
-Глибина: 48 см
УПАКОВКА:
Розміри (ДхШхВ): 138х58х14 см
Вага гойдалки: 18,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Опора | 4 ніжки |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 260 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Вага | 18.5 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1310 мм |
| Глибина сидіння | 480 мм |
| Ширина спинки | 1310 мм |
| Висота спинки | 480 мм |
- Ціна: 3 049 ₴









