
Pramac P3500 I/O: ГЕНЕРАТОР бензиновий інверторного типу для дому, офісу та бізнесу, Італія
27 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 030584
Бензиновий генератор з інвертором, Pramac P3500 I/O
Інверторна технологія – це стабільне живлення безпечної роботи чутливої електроніки.
Компактний та невелика вага (в порівнянні з аналогами).Стартова система: Автозапуск

Оснащений двигуном OHV (Двигун з верхнім розташуванням клапанів, іноді званий двигуном з штовхачем, є поршневий двигун, клапани якого розташовані в головці блоку циліндрів над камерою згоряння), що забезпечує постійну потужність для різних застосувань.
Економічний режим автоматично регулює частоту обертання двигуна до оптимального рівня, забезпечуючи чудову економію палива та зниження шуму.

Двигун 3000 об/хв, 4-тактний, Stage V
Захист від: перевантаження, низького рівня олії, перегріву, короткого замикання. Панель керування IP44. Цифровий дисплей (лічильник мотогодин).
вказівник рівня палива, паливний фільтр
Панель керування має:
-Селекторний перемикач: O/I,
-повітряну заслінку,
-економічний режим
Цифровий дисплей показує:
-вольтметр,
-частотомір,
-лічильник годинника роботи
Захисти:
-перевантаження,
-маслозахист (з лампою)
Розетки: 2 побутові розетки 230 В [BS1363 (13A) IP44]
2 x USB Ports 5V 2A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramac |
| Країна виробник | Італія |
| Тип палива | Бензин |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Термін служби | 25 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 417 мм |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Вага | 34 кг |
- Ціна: 27 000 ₴




