
БЕНЗОГЕНЕРАТОР MAST GROUP Т3500 2.8 кВт з ручним запуском і стабілізацією напруги, Туреччина
8 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 030580
Генератор призначений як для побутового використання, так і для запуску на будівельних майданчиках або “у полі”. Номінальний запас потужності становить 2,5 кВт, чого достатньо для підключення енергоємної техніки або будівельного інструменту. При піковій продуктивності модель генерує до 2,8 кВт.

Для запуску двигуна використовується надійний ручний стартер, який спрацьовує за будь-яких температурних та погодних умов. Хід плавний, додаткових зусиль не потрібно.

Генератор має вбудований стабілізатор напруги для живлення чутливої техніки, а також систему сповіщення про низькому рівні масла у двигуні.
На передній панелі генератора знаходиться стандартна розетка на 220 В, а також вольтметр, що відображає робочу напругу моделі в реальному часі.

ХАРАКТЕРИСТИКА:
-Габаритні розміри (ДхВхШ), мм: 615х450х485 мм
-Вага: 41 кг
-Напруга: 220 В
-Тип запуску: ручний
-Об'єм двигуна: 163 см3
-Максимальна потужність:: 2,8 кВт
-Номінальна потужність:: 2,5 кВт
-Частота: 50 Гц
-Гарантія, к-сть місяців: 12
-Попередження про низький рівень мастила: є
-Автоматичний регулятор напруги: є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST GROUP |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Термін служби | 10 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 198 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 615 мм |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Вага | 41 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
- Ціна: 8 000 ₴









