
ІНВЕРТОРНИЙ БЕНЗИНОВИЙ ГЕНЕРАТОР високої продуктивності 3.4 кВт з контролем напруги TAGRED TA4100INW, Польща
30 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 030575
Генератор інверторний бензиновий TA4100iNW
TAGRED TA4100iNW — високопродуктивний інверторний генератор.
Генератор бензиновий інверторний TAGRED TA4100iNW має повітряний тип охолодження, ефективний для більшості моделей з відкритою конструкцією корпусу.
ОСОБЛИВОСТІ:
-Номінальна витрата бензину у цій моделі відповідає показнику 1 л/год.
-Генератор інверторний 3.4 кВт TAGRED, це однофазний генератор з максимальною напругою 230 В.
-Місткість баку для бензину дорівнює 15 л.
-Генератор інверторний 3.4 кВт TAGRED TA4100iNW важить 34.5 кг.
-Ця модель запускається за допомогою механізму ручного пуску
ПЕРЕВАГИ:
-Генератор бензиновий інверторний TA4100iNW із синхронним альтернатором оснащений функцією AVR. Це технологія, що регулює обороти двигуна прямо пропорційно до навантаження, необхідного для підключених до генератора пристроїв.
-Вбудований процесор точно контролює вихідну напругу, запобігаючи стрибкам, що згубно позначаються на більшості сучасної електроніки.
-Генератор інверторний 3 кВт працює від бензинового двигуна об'ємом 212 куб.см. Його потужність дорівнює 5.6 к.с.
-На корпусі генератора є 2 розетки, кожна по 16 А. Також є вихід на 12 В.
.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-Потужність двигуна: 4100 Вт
-Напруга: 230 В
-Паливний бак: 13 л
-Максимальна потужність: 3,4 кВт
-Вага: 31 кг
-Габаритні розміри: 575x445x485 мм
-Тип двигуна: 4-тактний з повітряним охолодженням
-Тип запуску: ручний
-Номінальна потужність: 3,2 кВт
-Матеріал обмотки: мідна
-Рівень шуму: 96 дБ
-Робочий об'єм: 210 куб
-Датчик рівня палива:: так
-Ємність мастила: 450 мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3.2 кВт |
| Максимальна потужність | 3.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 5.6 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 485 мм |
| Висота | 575 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Вага | 31 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Датчик рівня мастила | Так |
- Ціна: 30 000 ₴







