
Стабілізатор напруги AVR 1000VA поєднує функції 2 пристроїв: стабілізатора напруги та мережевого фільтра Volt Polska
2 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 030625
Стабілізатор напруги AVR 1000VA поєднує функції 2 пристроїв: стабілізатора напруги та мережевого фільтра. Основна функція — автоматичне регулювання напруги, що подається на вхід стабілізатора.
Пристрій покращує параметри напруги, що подається, серед іншого: від локальної мережі або електрогенератора. Він також пригнічує перешкоди, що вносяться в електричну мережу іншими пристроями.
Технічні характеристики
-Потужність: 1000 Вт
-Діапазон вхідної напруги: 150-270 В змінного струму
-Вхідна частота: 50 Гц
-Вихідна напруга:230В
-Точність виведення: 8%
-Час затримки: 180 с/6 с
-Захист: Перевантаження, перенапруга, перенапруга, температура, коротке замикання
-Розміри:195x117x124 мм
-Вага:2,5 кг
З якими пристроями працює AVR 1000VA?
-Комп'ютерні комплекти, сервери, маршрутизатори, модеми, мережеві компоненти
-Побутове електронне обладнання, наприклад, аудіопідсилювачі та мікшери, гучномовці, музичне обладнання, телевізори, стереосистеми
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Висота | 124 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 200 ₴






