
Мобільна зарядна станція HAVIT Plus 252000mAh 1000Вт USB/Type-C,авто-роз'єм,бездротова зарядка,LED дисплей,контроль перевантаження
28 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 030613
Мобільна зарядна станція HAVIT Plus 252000mAh 1000Вт USB/Type-C,авто-роз'єм,бездротова зарядка,LED дисплей,контроль перевантаження, ліхтарик

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Модель: J1000 PLUS (PB1000W)
- Номінальна потужність: 1000Вт
- Пікова вихідна потужність: 2000Вт
- Номінальна потужність: 932.4Вт-год
- Ємність батареї: 3.7В, 252000мАг
- Захист від перевантаження: 1050±40Вт
- Вихід змінного струму (АС): 230В±10%, 50Гц
- Вихідна хвиля: чиста синусоїда
- Вихід 2х USB (QC3.0): DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W)
- Вихід 2х Type-C: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (PD60W)
- Автомобільний вихід (прикурювач): 14В / 8А
- Вихід DC5525: 14В / 8А
- Бездротова зарядка: 15W
- Вхідна напруга для зарядки: 12-26В / 150W Max
- Робоча температура: -10°С ~ +40°С
- Вага (нетто): 8.7кг
- Вага (з аксесуарами): 10.7кг
- Габаритні розміри: 345x227x203мм
СПОСОБИ ЗАРЯДЖАННЯ:
Від сонячної панелі - потужністю 200Вт, 6-9 годин (залежно від сонячних умов).
Від автомобіля – напруга 12В, 8-12 годин (під час роботи автомобіля).
Від мережі – напруга АС 110-240В за допомогою спеціального адаптера, 5-7 годин.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Не підключайте пристрої до станції під час її заряджання через вихідний роз'єм змінного струму.
Рекомендується відключати зарядну станцію після повної зарядки.
Основні переваги цієї моделі включають широкий спектр виходів для заряджання різних пристроїв, таких як два USB, два Type-C, автомобільний роз'єм та інші, а також вихід для побутової розетки змінного струму. Модель підтримує бездротову зарядку та оснащена інформаційним LED дисплеєм. Вбудований захист від перенавантаження забезпечує безпечне використання, а компактний дизайн дозволяє легко переносити пристрій, враховуючи його потужність.
Крім того, зарядна станція має вбудований ліхтарик, автоматичну систему охолодження та контролю температури. Портативна зарядна станція HAVIT J1000 з ємністю 252000mAh забезпечує потужність 1000 Вт чистої синусоїдальної енергії змінного струму через вбудований вихід змінного струму (АС). Вона також підтримує швидку зарядку через USB порти різних типів з підтримкою технологій PD та QC.
Перед використанням обов'язково ознайомтеся з інструкцією!
Основні атрибути
-Тип Зарядна станція
-Ємність акумулятору 252000 мА/год
-Роз'єми USB, USBx2, Type-C
-Особливості Дисплей, Бездротова зарядка, Ліхтарик
-Гарантійний термін 12 міс
-Виробник Havit
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 227 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 252000 А. г |
| Роз'єми | USB, USBx2, Type-C |
| Особливості | Ліхтарик, Дисплей, Бездротове заряджання |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 8700 кг |
- Ціна: 28 000 ₴









