
Мобільна зарядна станція HAVIT 140400mAh 500Вт USB/Type-C, автороз'єм, бездротова зарядка, захист від перевантаження, LED дисплей,
19 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 030611
Мобільна зарядна станція HAVIT 140400mAh 500Вт USB/Type-C, автороз'єм, бездротова зарядка, захист від перевантаження, LED дисплей, ліхтарик

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Модель: J500 (PB500W)
Номінальна потужність: 500Вт
Пікова вихідна потужність: 1000Вт
Ємність батареї: 3.7В, 140400мАг
Захист від перевантаження: 550±40Вт
Вихід змінного струму (АС): 230В±10%, 50Гц
Вихідна хвиля: чиста синусоїда
Вихід USB: QC3.0 18W x2
Вихід Type-C: PD 60W x2
Автомобільний вихід (прикурювач): 14В / 8А
Вихід DC5525: 14В / 8А
Бездротова зарядка: 15W
Вхідна напруга для зарядки: 12-26В / 100W Max
Робоча температура: -10°С ~ +40°С
Вага (нетто): 7.1кг
Вага (з аксесуарами): 8.9кг
Габаритні розміри: 345x227x203мм

СПОСОБИ ЗАРЯДЖАННЯ:
Від сонячної панелі - потужністю 200Вт, 6-9 годин (залежно від сонячних умов).
Від автомобіля – напруга 12В, 8-12 годин (під час роботи автомобіля).
Від мережі – напруга АС 110-240В за допомогою спеціального адаптера, 5-7 годин.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Не підключайте пристрої до станції під час її заряджання через вихідний роз'єм змінного струму.
Рекомендується відключати зарядну станцію після повної зарядки.
Основні переваги цієї моделі включають широкий спектр виходів для заряджання різних пристроїв, таких як два USB, два Type-C, автомобільний роз'єм та інші, а також вихід для побутової розетки змінного струму. Модель підтримує бездротову зарядку та оснащена інформаційним LED дисплеєм. Вбудований захист від перенавантаження забезпечує безпечне використання, а компактний дизайн дозволяє легко переносити пристрій, враховуючи його потужність.
Крім того, зарядна станція має вбудований ліхтарик, автоматичну систему охолодження та контролю температури. Портативна зарядна станція HAVIT J500 з ємністю 140400mAh забезпечує потужність 500 Вт чистої синусоїдальної енергії змінного струму через вбудований вихід змінного струму (АС). Вона також підтримує швидку зарядку через USB порти різних типів з підтримкою технологій PD та QC.
Перед використанням обов'язково ознайомтеся з інструкцією!
Основні атрибути
-Тип Зарядна станція
-Ємність акумулятору 140400 мА/год
-Роз'єми USB, USBx2, Type-C
-Особливості Ліхтарик, Дисплей, Бездротова зарядка
-Матеріал корпусу Алюміній
-Колір корпусу Алюміній
-Гарантійний термін 12 міс
-Стан Новий
-Колір Помаранчевий
-Виробник Havit
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 140400 мА/год |
| Особливості | Дисплей, Бездротова зарядка, Ліхтарик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 227 мм |
| Вага | 8900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єми | USB, USBx2, Type-C |
| Тип | Зарядна станція |
- Ціна: 19 000 ₴









