
МІЦНИЙ КАРКАСНИЙ БАСЕЙН Bestway Steel Pro MAX (305х76 см) Об'єм: 4678 літрів Світлий ясен Польща
4 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 030606
Каркасний басейн Bestway Steel Pro MAX розміром 305 х 76 см принесе вам велике очікування спекотних літніх днів.
Це ідеальне місце для насолоди самотністю або запрошення друзів на водні розваги. Великі розміри забезпечать вільне місце для дорослих, а для дітей це буде майже як повнорозмірний басейн.
Стінки басейну виготовлені з трьошарового міцного матеріалу, що поєднує в собі ПВХ та сітку, створюючи міцний матеріал DuraPlus, який посилено для підвищення міцності та стійкості до проколів. Міцна рама, стійка до корозії та іржі, оснащена міцними роз'ємами.


Додаткові характеристики:
• Зливний клапан для зручного спорожнення
• Імітація мозаїки всередині басейну
• Додаткова стрічка для зміцнення стінок басейну
• Легка установка

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА:
КОЛЕКЦІЯ: Сталь Про МАКС
ВАГА: 17,6 кг
ВИСОТА: 76 см
ДІАМЕТР: 305 см
РЕКОМЕНДУЄМО ЗАПОВНЕННЯ: 90%
ЄМНІСТЬ: 4678 літрів
КОЛІР: світлий ясен
Стінки басейну: DuraPlus – тришаровий ПВХ.
КОМПЛЕКТ ЕЛЕМЕНТІВ :басейн
ВХІД НАСОСУ :32 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Польща |
| Форма | Кругла |
| Довжина | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 17.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 500 ₴




